Zadzwoń do Herd. Pomoc dla firm. Opieka informatyczna. Obsługa informatyczna firm. Oprogramowanie. Projektowanie stron www. CRM.


Witamy na stronach Herd IT Solutions!

Jesteśmy nowoczesną i skuteczną firmą z branży IT.

Jesteśmy doświadczoną i szybko rozwijającą się firmą. Oferujemy szeroki zakres usług obejmujący tworzenie oprogramowania, stron internetowych, serwisów www, systemów CMS, sklepów internetowych, a także obsługę informatyczną firm oraz doradztwo. W skład naszego zespołu wchodzą doświadczone, zdolne osoby, które dzięki zdobytym doświadczeniu i wiedzy mogą zaoferować usługi najwyższej jakości, zgodnie z obowiązującymi technikami i trendami.

Do zleconych nam projektów podchodzimy profesjonalnie i kompleksowo. Większość usług wykonujemy sami, lecz także współpracujemy z tłumaczami, grafikami, programistami i dzięki czemu możemy się pochwalić szeroką ofertą, unikalnością oraz kompleksowością. Podukty przez nas tworzone zapewniają klientom przewagę nad konkurencją.Każdy klient jest traktowany przez nas indywidualnie. Tworzony przez nas produkt jest idealnie dopasowany do działalności klienta i perfekcyjnie dopracowany zarówno od strony wizualnej, jak i merytorycznej. Pomagamy naszym klientom stworzyć profesjonalny wizerunek firmy w Internecie, ponieważ wiemy, iż w dzisiejszych czasach jest to bardzo ważne. Witryny, które wykonujemy pomagają naszym klientom pomnożyć swe zyski - jest to bardzo dobra forma reklamy.Ważnym elementem naszej działalności jest także obsługa informatyczna firm. Dzięki korzystaniu z naszych usług firmy mogą zredukować swoje koszta ponoszone na utrzymanie działu IT o ponad 50%. Nasi specjaliści posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby sprawnie i skutecznie rozwiązywać większość problemów firm. Outsourcing IT umożliwi twojej firmie zajmowanie się tym, co przynosi jej zyski, pozostawiając nam dbanie o jej bezpieczeństwo informatyczne.Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, proszę się nie krępować i po prostu zapytać nas. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości. Razem skonstruujemy najlepszą ofertę dla Państwa.


Dofinansowanie z UE.

współfinansowanie
Realizujemy projekt współfinansowany przez Unię Europejską i Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Nasza oferta.

Oprogramowanie.

Tworzenie oprogramowania

Tworzenie Oprogramowania

Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania na zamówienie. Przeprowadzamy cały proces, od zbadania i zagłebienia potrzeb klienta, poprzez stworzenie specyfikacji technicznej produktu, po implementację i wdrożenie oprogramowania. Wykorzystujemy w tym procesie najnowsze technologie, oraz korzystamy z usług szeregu specjalistów.
Wdrażanie gotowych rozwiązań

Wdrażanie gotowych rozwiązań

Nasze usługi obejmują wdrażanie gotowych rozwiązań, zarówno stworzonych przez nas, jak i przez znanych producentów software'u. Proces ten obejmuje zarówno instalację, dostosowanie oprogramowania do potrzeb klienta, a także niezbędne szkolenia oraz serwisowanie.
Najnowsze trendy i technologie IT

Najnowsze trendy i technologie IT

Podczas naszej pracy korzystamy z najnowszych technologii. Nasze produkty i usługi cechuje wysoka jakość potwierdzona kwalifikacjami, wiedzą i doświadczeniem naszych specjalistów.

Strony internetowe.

Tworzenie stron internetowych

Tworzenie stron internetowych

Stanowi to jedną z naszych podstawowych usług, które oferujemy klientem. Dzięki nam firmy dostają profesjonalne, sprawne, eleganckie i nowoczesne strony internetowe. Strony te stanowią zarówno wizytówki firmy w internecie, a także udostępniają szereg zaawansowanej funkcjonalności dla użytkowników.
Tworzenie Sklepów internetowych

Tworzenie sklepów internetowych (e-commerce)

Zwiększenie sprzedaży prowadzi do większych zysków. Warto wykorzystać możliwości jakie daje internet aby powiększyć potencjalną liczbę klientów. Nasze doświadzcenie w branży e-commerce pozwoli na skuteczne zdobycie klientów oraz prowadzenie sprzedaży w internecie.
Marketing internetowy

Marketing internetowy (Pozycjonowanie)

Masz stronę internetową, której nikt nie odwiedza? Twoja strona nie jest atrakcyjna dla klientów, lub jest nieintuicyjna. Skorzystaj z naszych usług, aby przyciągnąc klientów. Oferujemy doradztwo w zakresie marketingu internetowego oraz pozycjonowanie stron WWW (SEO).

Outsourcing IT.

Opieka informatyczna nad firmami Warszawa

Opieka informatyczna nad firmami

Posiadamy duża wiedzę i szerokie doświadczenie w branży IT. Dzięki nam możesz zająć się tym do czego została stworzona twoja firma, a my będziemy twoim działem IT. Po co utrzymywać własny dział IT, helpdesk, i narażać się na duże koszta. Dzięki nam zaoszczędzisz ponad 50% kosztów.
Doradztwo informatyczne Warszawa

Doradztwo informatyczne

Duża widza i doświadczenie oraz wielu specjalistów, z którymi współpracujemy, pozwalają nam świadczyć profesjonalne usługi doradztwa w branży IT. Przed tobą ważne decyzje co do rozwoju firmy? Skorzystaj z naszych usług, aby ułatwić sobie rozwój informatyczny firmy.
Obsługa sieci komputerowych Warszawa

Obsługa sieci komputerowych

Zajmujemy się tworzeniem i konfiguracją sieci komputerowych. Pomożemy ci skonfigurować nawet bardzo skomplikowaną sieć pomiędzy oddziałami firmy, a także prostszą kilku-stanowiskową. Potrzebujesz zdalnego dostępu do firmy? Czy serwera dokonującego kopii zapasowych danych. Skontaktuj się z nami.


Mapa szybkich linków